פרסום במגזין אופנה ישראלי - Israel Fashion Magazine

הפרסום מגזין האופנה: (להלן: מגזין אופנה ישראלי, Israel fashion magazine) הינו עבור העוסקים, יוצרים בתחום האופנה. דוגמניות \ דוגמנים, מעצבות \ מעצבים, סטייליסטיות \ סטייליסטים, צלמות \ צלמים, מאפרות \ מאפרים וכד'

הפרסום במגזין ללא תשלום בשלב זה ומגזין האופנה (להלן: מגזין אופנה ישראלי, Israel fashion magazine) שומר לעצמו את הזכות לשנות את התנאים ללא הודעה מוקדמת.

FM

חינם! - 39 ש"ח

FM +

חינם! - 129 ש"ח

FM PRO

חינם! - 229 ש"ח

לפרסום כולל כתבה, יש תחילה להוריד את השאלון המתאים:

תנאי שליחת טופס ופרסום:

 1. מגזין האופנה שומר לעצמו את הזכות להחליט את מי לפרסם ובאילו ערוצים: (להלן: מגזין אופנה ישראלי, Israel fashion magazine) וקבלת התוכן אינו הבטחה וא\ו הסכמה על פרסום ותאריך הפרסום.
 2. הפרסום במגזין ללא תשלום בשלב זה ומגזין האופנה (להלן: מגזין אופנה ישראלי, Israel fashion magazine) שומר לעצמו את הזכות לשנות את התנאים ללא הודעה מוקדמת.
 3. למרות ובהמשך המצוין לעיל (סעיף 2), בקשות לשינויים אפשריים כגון: לאחר פרסום באתר, פייסבוק, אינסגרם ולהבדיל מפרסום במגזין (דיגטלי מופץ או פיזי) ידרשו לשלם 100 ש"ח פר שינוי ו-250 ש"ח לבקשת הסרה. לכן, יש לשים לב כי הפרטים הנשלחים הנם נכונים.
 4. יש לציין זכויות \ מתוייגים רצויים: כגון, מודל, צלם, מיקום וכד'.
  שימו לב! בשליחה התמונות הנכם מתחייבים כי הנכם בעלי הזכויות ו\או בעלי אישור פרסום.
  כמו כן, בשליחת התמונות, הנכם מסכימים ביצוע עריכה על-ידינו במידה וזו תדרש כגון, מסגרת, הקטנה, הוספת לוגו "FM" או כיתובים כדוגמת פרסום התמונות בעמוד ראשון ואחרון בכריכת המגזין.
 5. יש לשלוח 3-6 תמונות בפורמט: JPG באיכות גבוהה
  גדלים: Portrait:  (2550 × 3300 px), Landscape: (5100 × 3300 px)
 6. פרסום במגזין כולל קבלת עותק דיגיטלי. ניתן הזכות להדפסה פיזית עצמאית. אך אין לבצע שינויים, עריכות וכל שימוש מסחרי.

לשאלות: Office@fahion-magazine.co.il או דרך טופס צרו קשר