גלית שחר

הכירו את גלית שחר

גלית, בת 53, אמא ל-4 ילדים וסבתא ל-2 נכדים. מאפרת מקצועית, מעצבת שיער ויועצת תדמית. היא אוהבת להתאמן וכל בוקר היא מתחילה את היום בחדר כושר. גלית, מאד מאמינה שהאימונים משחררים ובכך מתחילה את היום עם אנרגיות מטורפות.
בזמן החופשי, מציינת גלית, "הכי כיף לבלות עם משפחה, חברים וטבע".

1 8 - גלית שחר - מגזין אופנה ישראלי - הכירו את
צילום: gila shuster | @gilashu.visual | צליל לבקוביץ

ספרי לנו גלית, מתי התחלת לאפר?

"לפני 20 שנה למדתי איפור בזמן שעבדתי בחברת ביטוח כראש צוות וחתמת אלמנטרי, אך רק לאחר 7 שנים – בגיל 40, החלטתי לעשות שינוי ולעשות את מה שאני הכי אוהבת ורק את מה שאני אוהבת.
השתלמתי בעוד כמה קורסים: למדתי יעוץ תדמית אצל "תמי לנצוט ליבוביץ", איפור אצל "עדה לזורגן" ופתחתי סטודיו מהמם בהרצליה. 
כיום, אני מלמדת איפור, מעבירה סדנאות איפור, סדנאות אישיות, קבוצתיות, סדנת תדמית ומלמדת איפור בבית ספר לקוסמטיקאיות "איב סנטר". "

איך המשפחה קיבלה את השינוי?

"המשפחה מאד תמכה בי. במיוחד הבעל שלי, מאד האמין בי וביכולות שלי וזה נתן לי המון כוח להמשך. היום השם שלי הולך לפניי ואני אוהבת מאד את מה שאני עושה. "

מסכמת את השינוי כמוצלח?

"לחלוטין. החיים השתנו לטובה מאז שאני יצאתי לעולם העצמאי ובמיוחד לאחר שהחלטתי ללכת עם מה שאני אוהבת לעשות. היום אני לא רואה את עצמי יושבת במשרד, אני אוהבת אנשים אני אוהבת גיוון ואני אומנית בנשמה."

עם אילו חומרים את אוהבת לעבוד?

הם בעיקר מקצועיים: "אסתי לאודר", "עדה לזורגן", "בובי בראון", "איל מקיאג" ועוד חברות טובות. אני מאד מקפידה על ציוד וחומרים איכותיים וטובים.

E02990FE E17A 4E89 9CB1 AB397F839650 - גלית שחר - מגזין אופנה ישראלי - הכירו את
@shanishachar5

איך הקריירה שלך הושפעה, אם בכלל, ממגפת הקורונה?

כמו רבים, העבודה נפגעה מאוד בתקופת הקורונה. אבל עשינו את מה שאפשר סרטונים וסדנאות.

1 7 - גלית שחר - מגזין אופנה ישראלי - הכירו את
דוגמנית @noyaisraeli | צילום: @gilashu.visual | gila shuster |

רגע לפני האיפור, כשאת מביטה בלקוחה, איך הקסם קורה?

מעבר לזה שאני מאפרת אני רואה בכל אישה עולם, המוטו שלי: "איפור זה לא שבלונה". אני מאמינה שכל אישה היא אישיות, אני מתאימה את האיפור לאופי הלקוחה, סוג האירוע, אופי האירוע, שעת האירוע. אישה שמרגישה טוב עם האיפור תקרין את ההרגשה כלפי חוץ וזה הכי חשוב. לעולם לא קרה לי שמתאפרת הסירה איפור ולא אהבה. אני מאמינה בהקשבה מלאה, ברוגע שצריך להקרין, באנרגיות חיוביות. תמיד אגיע בזמן ללקוחה ואף אקדים כדי לא להשרות לחץ שכבר נמצא גם ככה בכזה יום.

1 4 - גלית שחר - מגזין אופנה ישראלי - הכירו את
דוגמניות @tali_vaynblat @asefualena | צילום: @gilashu.visual | gila shuster |

היכן יצא לך לאפר?

כמאפרת פרילנסרית אני מגיעה לכל מקום. איפרתי בבתים, סלוני כלות, אולמות, סטודיו צילום, בטבע.. איפרתי ויכולה להסתדר בכל מקום. מה שמעניין אותי זה פחות המקום ולגמרי האישיות שמולי.

מה את הכי אוהבת לאפר?

אני אוהבת ומאפרת בעיקר לאירועים, כלות. אבל גם מאוד אוהבת הפקות.

מי ההשראה שלך?

נשים חזקות. נקודה. אבל אם אני צריכה לבחור מישהי ספציפית, אבחר ב"שלי גפני". היא המודל שלי. מאוד מתחברת לצניעות, לאישיות, לסגנון האיפור שלה ולהצלחה שלה.

איפרת אנשים מפורסמים?

"טהוניה רובל", "מירי דריקס", "לינוי אשרם" המהממות!

00RI2536 - גלית שחר - מגזין אופנה ישראלי - הכירו את
צילום: Ori Chayun | @noi_maday_

שתפי אותנו בסיפור מעניין שקרה לך בזמן איפור

הגעתי לכלה בסביבות הצהריים לאיפור, היא התארגנה בצימר בחניאל. הקדמתי ברבע שעה וכשהגעתי אני פוגשת כלה שנכנסה לסטרס מטורף! הספר היה אצלה מהבוקר והיא לא אהבה את התסרוקת. כשאני הגעתי היא פרקה כבר חלק מהתסרוקת ולא הפסיקה לבכות..
השעה הייתה מאוחרת בעוד שמדובר בשעון חורף. ניסיתי לשוחח עמה ולהרגיע אותה וזה לא עזר, ניסיתי לשנות לה את התסרוקת וזה לא עזר ואז שאלתי אותה, את רוצה לחפוף? והיא אכן אמרה כן.

היא חפפה את הראש, המים החלו קצת להרגיע.. עם שיער רטוב עשיתי לה דמיון מודרך, קצת עיסוי, רייקי על הפנים ונשימות עמוקות. סידרתי לה את השיער עם מעט הכלים שהיו בצימר, איפרתי אותה והכלה יצאה הכי מרוצה. אני לא אשכח את היום הזה לעולם!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
fashion magazine

fashion magazine

  • עדיין אין תגובות
  • הוספת תגובה