יובל זר אביב, מעצבת אופנה וסטייליסטית

הכירו את יובל זר אביב, מעצבת אופנה וסטייליסטית שתחילתה הצנועה בתפירת בגדים לבובות הברבי שלה הפכה לקריירה מרשימה ומגוונת בעולם האופנה.

מה הייתה ההתחלה שלך בעולם האופנה?

מהרגע שהתחלתי לתפור בגדים לבובות הברבי ממגבונים בגיל 4, הבנתי שהתשוקה שלי לאופנה תלווה אותי לאורך חיי. זו הייתה ההתחלה שקבעה את דרכי בעולם העיצוב והסטיילינג.

IMG 3349 - יובל זר אביב, מעצבת אופנה וסטייליסטית - מגזין אופנה ישראלי - אופנה

איך התפתחה הקריירה שלך בתחום?

בגיל 18, הפכתי למעצבת אופנה וסטייליסטית, עובדת עם לקוחות פרטיים וחנויות יד שנייה. התחום הוא כל כך רחב ומאפשר לי להתנסות בכל כך הרבה צדדים שונים של עולם האופנה, מתפירה ועד לוויזואל מרצ'נדייזינג.

אירוע חשוב בקריירה שלך יכולה לספר עליו?

פנייה מאיתי בצלאלי לקחה אותי לעבודה בכוכב הבא, מה שהיה נקודת מפנה בקריירה שלי. מאז אני איתו, סטיילינג, תפירה, הפקות פרסומות, כל מה שצריך. הוא פתח לי דלת לעולם המשוגע על ספידים הזה ותמיד אוקיר לו תודה מטורפת, הוא מדהים

BACK - יובל זר אביב, מעצבת אופנה וסטייליסטית - מגזין אופנה ישראלי - אופנה

מה הייתה הפסגה בקריירה שלך עד כה?

הפסגה, ללא ספק, הייתה ההופעה של נועה קירל לפני כמה חודשים, תפרתי בגדים לרקדנים שלה והייתי בצוות של הסטיילינג, הכל בווליום מאוד גבוה ומדהים. הכנתי את הבגדים של יוניקורן ובחזרה הגנרלית הפסים שהיו להם על המכנסיים כמעט נפלו וחשבתי שאני אמות. לא מתתי, איתי נתן לי חיבוק ואמר שהיה מדהים.

איך השפיעה המציאות החדשה על עבודתך?

בתקופה שלאחר המלחמה, כאשר עבודה הפכה למושג נדיר, נאלצתי למצוא דרכים חדשות ויצירתיות להרחיב את תיק העבודות האישי שלי בתחום הסטיילינג. במצב זה, פניתי למגוון סוכנויות, ביניהן סוכנות רוברטו, שהגיבה לי בחיוב והציעה לי לעבוד עם מספר דוגמניות מתוכנית ה-"פנים חדשות" שלהם. זו הייתה הזדמנות מעולה לא רק להרחיב את התיק שלי אלא גם לסייע לדוגמניות בבניית תיק העבודות שלהן.

IMG 3354 - יובל זר אביב, מעצבת אופנה וסטייליסטית - מגזין אופנה ישראלי - אופנה

מה הצעדים שנקטת להתקדמות מקצועית בתקופה זו?

במהלך התקופה הזו, אחת המאפרות ומעצבי השיער שעבדו איתי בכוכב הבא הצטרפו למיזם, מתוך רצון להרחיב גם הם את תיק העבודות שלהם. יחד, התחלנו לחפש אחר לוקיישנים מעניינים, צלמים מוכשרים ובגדים ייחודיים שיתרמו להפקה. אתגרים לוגיסטיים לא חסרו, שכן נדרשתי לנהל את כל התהליך באופן עצמאי, מה שכלל פניות למעצבים מוערכים וחברות תכשיטים. אחת השמלות שבחרנו להפקה אף הופיעה בעבר במגזין ווג, מה שהוסיף ערך משמעותי לעבודה שלנו.

לאחר מסע ארוך של איסופים והחזרות של פריטים ברחבי הארץ, ההפקה יצאה לפועל והתקבלה בתגובות חיוביות ביותר. התוצאה הייתה מיוחדת ושונה, מביאה איתה נגיעה של זמן אחר, ומראה על ההשקעה והמקצועיות שהושקעו בכל פרט ופרט
.

IMG 3351 - יובל זר אביב, מעצבת אופנה וסטייליסטית - מגזין אופנה ישראלי - אופנה

מהו המסר שלך לאחרים בתחום?

המסר שלי הוא לעשות מה שאתם אוהבים ולהתמקד במה שאתם טובים בו. תמיד זכרו לשמור על חמלה ואמפתיה כלפי האחרים, כי בסופו של דבר, זה מה שבאמת משנה. האמינו בכוח של עשיית טוב, כי זה מה שיחזיר לכם טוב בחזרה.

Styling & Production – yuval zer aviv
filming & editing – max noize
Makeup – lena oislender
Hair – eliran shalom
Model – marta larina
Wearing – mishi mono, boobamacho, monalizabeth, carolina drukier, ori balely, lotan zack
Jewellery – levnaro
Odd pearls
Shuzi jewelery
Agency – roberto ben shushan
Location- the elliot hotel tel aviv

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
fashion magazine

fashion magazine

 • נעמה קורן
  11 במרץ 2024 בְּ- 12:14

  יש בי הערכה עמוקה לאנשים כמו יובל, שלא רק שואפים להצלחה אישית אלא גם מחפשים דרכים לתרום לזולת. המסר שלה על חשיבות האמפתיה מדבר אלי. וההפקה פשוט מושלמת!!!

 • עומר אדלר
  11 במרץ 2024 בְּ- 13:26

  הפגישה של יובל עם איתי בצלאלי והעבודה על כוכב הבא? פשוט פנטסטי! זה רק מוכיח שכשאתה פוגש את האנשים הנכונים בדרך, הכול אפשרי.

 • רונית לוי
  11 במרץ 2024 בְּ- 14:18

  אז מה היא עשתה בעצם ניהלה את ההפקה? השמלות לא שלה, תכשיטים לא שלה, דוגמנית לא שלה.. מה כן לא הבנתי? חחחח

 • יסמין פנחס
  23 במרץ 2024 בְּ- 23:56

  יובל חסרת פחד בסטיילינג שמוכיח את עצמו שוב ושוב,
  אישה אמיצה
  עלי והצליחי

הוספת תגובה